Dokonalá dovolená se SunnyTours

Zájezd na míru

TOP výběr

Vybírejte z více, než 1 000 000 leteckých zájezdů

Slevy až 45 %

Vychutnejte si dovolenou až se 45 % last minute slevou

Exotika od 9 990 CZK

Se službou SunService Vám garantujeme nejnižší cenu

Užívejte výhod SunService

Cestovní pojištění zdarma a CashBack sleva až ve výši 1 500 Kč

Zájezd je volný

Residence Kudos Stay
****

Maledivy, Maledivy, Mathiveri

-0 %

TripAdvisor cestovatelské recenze

Termín: 10.05. (Pá) - 17.05. (Pá) 2019-8 dní, 7 nocí - Vyberte jiný termín

Dostupnost: ✓ Zájezd je volný

Doprava: Letecky (Praha)

Strava: Polopenze

Pokoj: 2lůžkový pokoj 2/0 - Cena za osobudalší typy pokojů

ID hotelu: 772694

28 990 Kč

Popis zajezdu
NÁŠ NÁZOR: NÁŠ TIP exotika za výhodnou cenu - doporučujeme pro nenáročné klienty. Jednoduché ubytování, přesto velmi útulné. Domácí zázemí i protředí, které nenabízí takové zázemí vč služeb jako luxusní resorty patřící k této destinaci, avšak velkým plusem a prioritou, je zde možnost místních pláží řadících se mezi ty nejmalebnější a nejméně zalidněné na Maledivách, což vám vynahradí pobyt na tomto krásném místě. Velmi klidný přírodní ostrov, který není uměle vytvořený, obydlený pouze místními obyvateli. Nenachází se zde žádné velké resorty, jen menší penziony a domy místních. Vhodné pro klienty všech věkových kategorií, kteří hledají odpočinek a relaxaci na klidném, krásném a exotickém místě daleko od přeplněných pláží a hluku rušných letovisek s koupáním v nádherně průzračném oceánu. Místní kultura a víra  nepovoluje ženám se pohybovat na ostrově (vyjma pláží) s odhalenýmy rameny nebo pouze v plavkách (vyžaduje se překrytí ramen šátkem a oblečení).  Pro nenáročné klienty, musíte zde počítat s menším jednoduchým ubytovacím zařízením rodinného soukrormého typu i službami. I s tím, že ostrov nenabízí velké zázemí ani služby, ale budete mít jedinečnou možnost spatřit život místních a  je vynikající pro relaxační dovolenou na krásných plážích za dostupnou cenu této exklusivní jedinečné destinace.
 

POLOHA: ubytování v blízkosti krásné pláže a přírodního ostrůvku picnic island, který se nachází hned naproti s dalšími krásnými malebnými plážemi. Ostrov Mathiveri, je cca 87 km od hlavního města Male a od letiště. Transfer z letiště cca 1,45 - 2,00 hodiny rychlolodí.(pro ty, kteří špatně snášejí plavbu lodí doporučujeme léky proti nevolnosti, v případě větších vln) na vyžádání a příplatek možnost transferu hydroplánem.(nutné objednat předem cca min.3 dni před odletem)

PLÁŽ: cca 30m od penzionku se nachází písečná pláž s průzračnou vodou (kde je možné se koupat v plavkách - vyjma pátek-sobota, kdy pláž navštěvují místní) lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma. Další krásná dlouhá pláž Bikini Beach cca 5 min chůze. Nebo na vedlejším neobydleném ostrůvku Picnic island s ůžasnými plážičkami, který se nachází hned naproti, dostat se sem můžete za poplatek motorovým člunem (doporučujeme rodinám s dětmi, plavci mohou i doplavat, místy je možná i chůze po dně v závistloti na přílivu a odlivu) je zde je povoleno koupat se a opalovat v plavkách.  Vodní sporty za poplatek.
POKOJE: 2 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, s možností jedné přistýlky mají klimatizaci a větrák, WiFi, denně balená voda k dispozici, plážové osušky zdarma.
VYBAVENÍ: maličký ale velmi ůtulný  penzionek rodinného stylu, s velmi osobním přístupem místního personálu, venkovní posezení, kde můžete relaxovat nebo se stravovat, recepce, lednička ve společných prostorách k dispozici, varná konvice na vyžádání na místě, WiFi zdarma. Dětské hřiště na ostrově s venkovní posilovnou.
STRAVOVÁNÍ: stravování formou polopenze,snídaně kontinentální bufet, místní maledivsko-evropská, neperlivá voda a káva. Večeře formou jednoduchého bufetu či servírovaná (z místního maledivského i mezinárodního  jídla, neperlivá voda a káva)  Za příplatek: plná penze.  Alkohol, ani nealkoholciké nápoje nejsou zahrnuty v ceně a není možné zde alkohol zakoupit, je zde zakázaný. Klienti mají možnost navíc a na vyžádání si též objednat jídlo z a la carte za platbu na místě k obědu i k večeři.(pizza, pasta, nebo místní kuchyně)
Termín lze variabilně  měnit (dle přání klienta, po dohodě a na vyžádání v CK a dle dostupnosti letenek, letenky již vystavené na jméno klienta jsou nevratné )

Cena zájezdu se může lišit vzhledem k aktuálním cenám letenek na trhu v době rezervace a knihování letenek. Přesnou kalkulaci vám sdělíme na vyžádání v CK

Na vyžádání vám zpracujeme i nabídky do jiných hotelů a resortů vyšší kategorie vč resortů nabízejících program all inclusive, více info v CK

Fakultativní výlety za platbu na místě: potápění-šnorchlování s mantama, šnorchlování a profesionální potápění kursy PADI, lodní výlety vč místního průvodce v AJ.

V místě pobytu není česky hovořící zástupce - delegát CK. (transfer a asistence na letišti i v místě pobytu v AJ - místní zástupci ubytovací kapacity v místě pobytu, přivítání na letišti i v ubytovacím zařízení), v případě nutnosti možnost obrátit se na kontakty zástupců CK v ČR, které budete mít uvedeny v cestovních pokynech na cestu.
Vybavení
balkon nebo terasa
Cena zahrnuje
7x ubytování s polopenzí zpáteční letenka včetně letištních tax transfer lodí z letiště Male na ostrov Mathiveri
Cena nezahrnuje
Nepovinné příplatky : plná penze, jednolůžkový pokoj cena na vyžádání v CK - fakultativní výlety na místě: šnorchlování a profesionální potápění kursy PADI, lodní výlety - delegáta v místě pobytu - ubytovací daň splatnou na místě ve výši cca 6 USD a výše za osobu a noc podle typu a umístění ubytovacího zařízení.
Poznamka
fakultativní výlety na místě: šnorchlování a profesionální potápění kursy PADI, lodní výlety

Dotaz na zákaznickou podporu

27.04. (So) - 08.05. (St) 2019 - 12 dní, 11 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
2lůžkový pokoj 2/0 - Cena za osobu další typy pokojů
Polopenze
Letecky/Praha
-34 990 Kč
Rezervace
01.05. (St) - 08.05. (St) 2019 - 8 dní, 7 nocí
2lůžkový pokoj 2/0 - Cena za osobu další typy pokojů
Polopenze
Letecky/Praha
-34 990 Kč
Rezervace
02.05. (Čt) - 10.05. (Pá) 2019 - 9 dní, 8 nocí
2lůžkový pokoj 2/0 - Cena za osobu další typy pokojů
Polopenze
Letecky/Praha
-31 990 Kč
Rezervace
03.05. (Pá) - 10.05. (Pá) 2019 - 8 dní, 7 nocí
2lůžkový pokoj 2/0 - Cena za osobu další typy pokojů
Polopenze
Letecky/Praha
-31 990 Kč
Rezervace
10.05. (Pá) - 17.05. (Pá) 2019 - 8 dní, 7 nocí
2lůžkový pokoj 2/0 - Cena za osobu další typy pokojů
Polopenze
Letecky/Praha
-28 990 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
TripAdvisor Cestovatelské recenze

Vynikající
0
Velmi dobré
0
Průměrné
0
Špatné
0
Příšerné
0
市原と思えない空間
市原とは思えない期待を良い意味で裏切るステキな美術館。 ひびのこづえさんの展覧会をしてました。コンクリート打ちっ放しの空間に作品がマッチしてました。おススメです。 celá recenze s možností překladu
SeijiK68, 00:59 10.06.2018
美術館の外も楽しめる
企画展は準備中で常設展示のみで、大人200円。美術館としてはリーズナブルですが、内容それ相応です。屋上にパイプの林があるが、すぐ飽きる。入館しなくても湖上や前庭の展示物や高滝湖畔の眺めと揚水機を模した展望塔からの眺望が楽しめる。 敷地内のピザ屋さんはガラス張りなので眺め良し。お値段は高め。 celá recenze s možností překladu
saku310, Chiba Prefecture, Japan, 16:37 02.04.2018
無料ちゅー
高滝湖畔美術館行ってきましたー。 昨晩。アド街で市原やっていた影響か? 駐車場はまさかの超満車。。 そして、 なんと、湖畔美術館では、 特別展覧会。 無料入場開催中~。 ラッキー? 初めて中に入りました。。 すんごいシュールな空間です。 からの、、 かも川にやってきたよ。 今日はお泊りなので、 お疲れビールですm..m celá recenze s možností překladu
cheepyon, Ichihara, Japan, 14:47 11.02.2018
Residence Kudos Stay

Residence Kudos Stay ****

Termín:10.05. (Pá) - 17.05. (Pá) 2019

Pokoj:2lůžkový pokoj 2/0 - Cena za osobudalší typy pokojů

Strava:Polopenze

Doprava:Letecky

Cena: 28 990 Kč

Seznam služeb k objednání
PopisCenaPočetCena
Základní cena a oddělené složky ceny zájezdu (povinné příplatky)
28 990 Kč0 Kč
Příplatky
A60 EXOTIKA SVÉT - 70 CZ/den/os.560 Kč0 Kč
překnihování500 Kč0 Kč
A30 EXOTIKA SVÉT - 50 CZ/den/os.400 Kč0 Kč
letecky0 Kč0 Kč
není zahrnuto v ceně zájezdu0 Kč0 Kč
polopenze / half board0 Kč0 Kč
Asistence pro případ nekorektně proběhlých letů
Předplacená služba Letový asistent ClaimCloud Vám zajistí asistenční služby pro případy zpoždění letu, zmeškání návazného letu, zrušení letu, odepření nástupu či zpoždění, poškození nebo ztráta zavazadel. V rámci těchto služeb můžete získat až 1220 EUR dle typu problému na základě nařízení (ES) č. 261/2004 či Montrealské úmluvy. Asistenční služby jsou následně zcela zdarma.
PopisCenaPočet
0 Kč
99 Kč
249 Kč
Objednáním služby vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami.
  
Celkem (CZK)0 Kč
Konečná cena zájezdu bude potvrzena pracovníkem cestovní kanceláře.
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Atlantika s.r.o. IČO: 25332040
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...