Dokonalá dovolená se SunnyTours

Zájezd na míru

TOP výběr

Vybírejte z více, než 1 000 000 leteckých zájezdů

Slevy až 45 %

Vychutnejte si dovolenou až se 45 % last minute slevou

Exotika od 9 990 CZK

Se službou SunService Vám garantujeme nejnižší cenu

Užívejte výhod SunService

Cestovní pojištění zdarma a CashBack sleva až ve výši 1 500 Kč

O SunnyTours

SunnyTours                                                                                               

 

Je online specialista na letní a exotické zájezdy. Díky naší specializaci tak v našem portfoliu najdete dovolenou do všech populárních destinací za exoticky nízké ceny. Ve spolupráci s předními touroperátory navíc přinášíme exkluzivní slevněné last minute zájezdy, v rámci kterých je cena snížena až o 45 %. Využijte našich zkušeností a vycestuje do nových koutů světa. Rezervace probíhá online a Váš zájezd tak může být již do 15 minut Váš.

 

 Vybírejte z 1 000 000 letních zájezdů. 
Protože se specializujeme na destinace, kde trvá léto po celý rok, najdete u nás dovolenou v letních středomořských lokalitách a exotické zájezdy po celém světě. Komfotní dovolená na Srí Lance, Kapverdských ostrovech, Emirátech, Thajsku začíná již od přijemných 16 000 Kč. Tyto i všechny další exotické lokality jsou v rámci naší služby SunService cenově nejdostupnější. Se službou SunService Vás čeká bezstarostná dovolená plná benefitů.

 

 Užijte si dovolenou se 45 % slevou.
Last minute, které jsou u nás 14 před odletem v nabídce, tak můžete mít za cenu, ve kterou ani nedoufáte. SunnyTours disponuje množstvím destinací, kde může nabídnout nižší cenu, než v případě cesty na vlastní pěst. Důvodem nejsou jen last minute akce, kdy dochází k doprodeji volných kapacit, ale také exkluzivní partnerské smlouvy s hotelovými komplexy. To vše v kombinaci s naší službou SunService přináší exkluzivitu ve Vašem výběru a také garanci Vaší spokojenosti.

 

 Exotické destinace se SunnyTours.
Konkurence a nižší ceny letenek tlačí ceny exotických zájezdů níže, od nás navíc ještě získáte ke všem zájezdům benefity se službou SunService.14 denní dovolenou v exotické destinaci tak objednáte již od 11 990 Kč. Každý den navíc najdete na naší homepage extra last minute. Většinu exotických destinací máme procestováno, proto Vás nad rámec garance nejnižší ceny čeká také řada doporučení a tipů, neváhejte se proto obrátit na naši infolinku.

 

 SunService = dovolená s maximem výhod.
Užívejte službu, se kterou máte všechny asistenční služby v rámci dovolené all inclusive. Díky cashback akci u vybraných destinací máte také možnost rezervovat dovolenou za nejnižší možnou cenu, minimální úspora totiž činí 1500 CZK. 

 

Vytvářím objednávku...